Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Start
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy


 

 

11 maja 2017r. w godzinach przedpołudniowych klasy 2, przy pomocy starszych kolegów z klas 5, wzięły udział w grze terenowej "W gościnie u króla Stasia", która rozegrana została w Łazienkach Królewskich. Przy pomocy mapy szukali ukrytych w parku budynków, miejsc i rozwiązywali zadania, które mieli dla nich nasi łącznicy. Mimo początkowo niesprzyjającej aury, zabawa nam się udała - dzieci z ogromnym zaangażowaniem odkrywały kolejne miejsca, po drodze karmiąc wiewiórki i obserwując zachowanie pawi oraz innych ptaków. Szczególne podziękowania należą się uczniom z klas 5a i 5b za ich zaangażowanie i odpowiedzialne podejście do zadań. Bez ich aktywnego udziału nasza gra nie udałaby się tak wspaniale.

 

 

 

 Magdalena Dębska-Nalewajk, Ilona Foltyn i Anna Talaga

Aktualności

„Jesteśmy szlachetni jak hel i aktywni jak sód!” - artykuł z Echa Białołęckiego

26 kwiecień 2018

„Jesteśmy szlachetni jak hel i aktywni jak sód!” Przy ulicy Dziatwy 6 w Społecznej Szkole Podstawowej nr 2 STO dzieje się wiele. Tytułowe hasło zwraca uwagę na wyjątkowość naszej szkoły....

"Na kolanie, panie Janie"

26 kwiecień 2018

25 kwietnia w sali widowiskowej Społecznej Szkoły Podstawowej im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy odbyło się przedstawienie poświęcone rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 maja. Klasa 5d wystawiła sztukę "Na kolanie, panie Janie"....

Uczniowie klasy 5 c,d na warsztatach w BioCentrum Edukacji Naukowej - zabawy światłem.

26 kwiecień 2018

Uczniowie klasy 5 c,d na warsztatach w BioCentrum Edukacji Naukowej. Zabawy światłem.  

Dzień Otwarty 25.04.2018 r.

23 kwiecień 2018

  17.00-19.00 18.00 - Spotkanie z  Dyrekcją szkoły w sali 7a. W trakcie zwiedzania szkoły zapraszamy: na słodki poczęstunek do kawiarenki (parter) o 17.30 pokaz taneczny (sala rekreacyjna przy szatni)...

"Jak się uczyć" klasy IV

16 kwiecień 2018

W klasach czwartych zajęcia wspomagające procesy uczenia się jeszcze trwają. Uczestnicy próbują odkryć własny styl uczenia się i poznać sposoby ułatwiające zapamiętywanie.

„Jak się uczyć?” klasy II

16 kwiecień 2018

Uczniowie klas drugich zakończyli cykl zajęć pod wspólnym tytułem: „Jak się uczyć?”. W czasie spotkań uczniowie mogli wypróbować swoją wyobraźnię, koncentrację i kojarzenie – umiejętności, dzięki którym szybciej i więcej...

Język angielski w plenerze

11 kwiecień 2018

Piękna pogoda zaprasza do zabawy w parku. Iab ćwiczy angielskie słówka związane z ubraniami, biorąc udział w wiosennym pokazie mody i grze terenowej. 

Mała Olimpiada Matematyczna

11 kwiecień 2018

11.04.2018 w Szkole Podstawowej nr 31 odbył się dzielnicowy etap konkursu Mała Olimpiada Matematyczna. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy trzeciej: Maciej Rogalski, Franciszek Pioruński oraz Borys Grauer. Miło nam poinformować,...