Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Języki obce
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy     W naszej szkole uczniowie mają możliwość zdawania egzaminów Cambridge kończąc poszczególne etapy edukacyjne. Chętni uczniowie klasy III szkoły podstawowej  podchodzą do egzaminu Starters, uczniowie klasy VI do egzaminu PET (poziom B1), a kończąc nasze gimnazjum uczniowie mają możliwość przystąpić do egzaminu First (poziom B2).

     Jesteśmy „pretesting center” przy centrum egzaminacyjnym Lang, w związku z tym przed każdym egzaminem nasi uczniowie mają możliwość napisać egzamin próbny tzw. mock exam i dowiedzieć się na jakim etapie przygotowań się znajdują, nad czym należy się skoncentrować i co jeszcze powtórzyć przed właściwym egzaminem.

     W tym roku do egzaminu PET przystąpiło bardzo wielu, bo aż 25 uczniów i wszyscy osiągnęli wspaniałe wyniki. Jedenaście osób zdało z wyróżnieniem. Do egzaminu First przystąpiło 15 gimnazjalistów i wszyscy egzamin zdali, z czego cztery osoby z najwyższym wynikiem „A”.

Gratulujemy wspaniałych wyników