Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Obiady
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmyod 4 września 2018 roku firma "Szwajcarka" rozpoczęła dostawy cateringowe dla naszej szkoły.

Poniżej znajduje się link do podstrony przeznaczonej dla naszej szkołyj:

https://szwajcarka.net/ssp-nr-2-sto/


Prosimy zwrócić uwagę na:
- system nie przyjmuje zamówień i wpłat wstecznych; aby zamówić posiłki należy to zrobić najpóźniej do godziny 23:59 w dniu poprzedzającym dzień rozpoczęcia korzystania z żywienia;

- sama wpłata na konto wygenerowane przez system nie wystarczy - należy najpierw zamówić posiłki;

- weryfikacja uczniów odbywać będzie się w oparciu o karty EKI, które zostaną przygotowane i wydane przez naszą firmę; pierwsze karty dostarczymy Państwu 4 września, kolejne dostawy kart będą odbywać się we wtorki i czwartki - rodzic/opiekun prawny powinien to uwzględnić dokonując rejestracji i składając zamówienie (uczeń nieposiadający karty nie będzie mógł otrzymać posiłków, nawet jeżeli zostały one zamówione i opłacone).

System elektroniczny jest gotowy na przyjęcie rejestracji i zamówień od rodziców/opiekunów prawnych naszych uczniów. 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.TOMEK HAJDUK
sekretarz firmy
dietetyk, specjalista ds. żywienia zbiorowego i HACCP

SZWAJCARKA Marcin Sikorski - tel. 513-824-261 - www.szwajcarka.net

Marcin Sikorski
właściciel firmy

tel. '501-519-258/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.',this)">501-519-258/Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SZWAJCARKA Marcin Sikorski - www.szwajcarka.net - tel. 502-856-258