Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Zajęcia pozalekcyjne
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

 

 

Społeczna Szkoła Podstawowa STO nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

SEMESTR I 2016/2017

ZAJĘCIA DODATKOWE KLASY 0-3 W RAMACH CZESNEGO

  • korektywa (I-III)– Kinga Przekwas – Kędziora
  • zajęcia z wychowawcą opieki (0-III) – nauczyciele opieki
  • bajkoterapia (0-II)– Elżbieta Kubińska
  • judo (0) – Justyna Radecka
  • judo (I-III)– Justyn Radecka/ Artur Sakowski
  • koło plastyczne (0) – Joanna Kaszkur
  • koło plastyczne (I-III) – Anna Kossakowska
  • koło szachowe (I-III)– Magdalena Zielińska
  • koło matematyczne (III) – Agnieszka Czaplicka
  • koło informatyczne (I-III)– Katarzyna Włodarczyk
  • zajęcia muzyczno-tetaralne (0) – Anna Talaga
  • zajęcia sportowe (I-III) – Łukasz Sip
  • laboratorium przyrodnicze (III) – Magdalena Paluch
  • gry i zabawy w języku angielskim (I - III) - Marta Fudali

 

ZAJĘCIA DODATKOWE KLASY 0-3 PŁATNE

  • robotyka (I-III) – Radosław Nogalski
  • Twórcze Myślenie (TM) (0-III) – Marta Lipska
  • piłka (0-III)– Damian Milewski
  • tańce (0-III)–Grzegorz Brzeszczak
  • Pianino – Joanna Bojanowska
  • Basen
  • sekcja judo – Filip Faliszewski
  • Zajęcia w poradni

ZAJĘCIA DODATKOWE KLASY 4-6 W RAMACH CZESNEGO

  • koło szachowe (IV-VI)– Magdalena Zielińska
  • koło matematyczne (IV-V) – Agnieszka Czaplicka/ Edyta Trzaskulska
  • koło informatyczne (IV-VI)– Katarzyna Włodarczyk
  • koło młodego badacza (IV-V) – Magdalena Paluch
  • konkurs języka polskiego (VI) – Ewa Gierek
  • klub literacki (V-VI) – Ewa Gierek
  • koło języka polskiego (V) – Małgorzta Kosieniek
  • konkurs matematyczny (VI) – Ewa Snuszka
  • judo (IV) – Justyna Radecka / Artur Sakowski
  • japońskie szachy shogi (IV-VI)- Piotr Michalak
  • koło plastyczne (IV) – Anna Kossakowska

ZAJĘCIA DODATKOWE PŁATNE

  • robotyka (IV-VI) – Radosław Nogalski
  • tańce (III-V)–Grzegorz Brzeszczak
  • Pianino – Joanna Bojanowska
  • Basen
  • sekcja judo – Filip Faliszewski