Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Zespoły przedmiotowe
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

ZESPÓŁ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ:

  • Koordynator zespołu i wychowawca klasy IIb: Anna Tylińska
  • Wychowawca klasy 0 - Justyna Powierska
  • Wychowawca klasy Ia - Bożena Michalak
  • Wychowawca klasy Ib - Agnieszka Długołęcka
  • Wychowawca klasy IIa – Anna Gawel-Furmaniak
  • Wychowawca klasy IIb- Anna Tylińska
  • Wychowawca klasy IIIa Magdalena Dębska
  • Wychowawca klasy IIIb Ilona Foltyn

ZESPÓŁ OPIEKI PEDAGOGICZNEJ:

Koordynator zespołu Opieki Pedagogicznej - Monika Niedźwiedzka

  • Ewelina Polczyńska – opiekuje się klasami Iab
  • Ewa Sznitowska - opiekuje się klasami IIa,b 
  • Anna Talaga - opiekuje się klasami IIIab


ZESPÓŁ HUMANISTYCZNY:

  • Koordynator zespołu: Ewa Gierek – nauczycielka języka polskiego i historii
  • Nauczycielka języka polskiego i zajęć artystycznych - Małgorzata Kosieniak
  • Nauczycielka języka angielskiego– Anna Turek
  • Nauczycielka języka polskiego  - Sabina Korpysz
  • Nauczycielka historii i wosu - Elżbieta Majewska
  • Nauczycielka historii – Magdalena Dębska-Nalewajk
  • Nauczycielka muzyki i zajęć artystycznych - Izabela Budzyńska
  • Nauczycielka religii - Renata Morawska
  • Nauczycielka etyki – Magdalena Piwowarska
  • Nauczycielka plastyki - Anna Kossakowska


ZESPÓŁ MATEMATYCZNO-PRZYRODNICZY:

  • Koordynator zespołu: nauczycielka przyrody i biologii - Krystyna Lewandowska
  • Nauczyciel fizyki i chemii - Sebastian Wojtysiak
  • Nauczycielka geografii i przyrody - Magdalena Kosobudzka-Paluch
  • Nauczycielka matematyki  - Agnieszka Czaplicka
  • Nauczycielka matematyki  - Ewa Snuszka
  • Nauczycielka matematyki - Justyna Kwika
  • Nauczycielka matematyki - Edyta Trzaskulska
  • Nauczycielka informatyki - Agnieszka Gałajda
  • Nauczycielka informatyki – Anna Wal
  • Nauczycielka techniki – Anna Kossakowska


ZESPÓŁ JĘZYKOWY:

  • Koordynator zespołu: nauczycielka języka angielskiego – Aniela Kaufman
  • Nauczycielka języka angielskiego – Marta Fudali
  • Nauczycielka języka angielskiego - Anna Zielińska
  • Nauczycielka języka angielskiego – Dorota Zielińska
  • Nauczycielka języka angielskiego - Małgorzata Stefańska-Zelent
  • Nauczycielka języka angielskiego – Anna Turek
  • Nauczycielka języka angielskiego – Małgorzata Witkowska
  • Nauczycielka języka angielskiego – Katarzyna Falkowska
  • Nauczyciel języka niemieckiego – Paweł Ziemianek
  • Nauczycielka języka niemieckiego – Justyna Stecyszyn-Hajda
  • Nauczycielka języka hiszpańskiego – Maria Kaznowska
  • Nauczycielka języka hiszpańskiego – Almudena Lozano
  • Nauczyciel języka hiszpańskiego – Sandro Marchese
  • Nauczycielka języka francuskiego – Magdalena Kuklińska

ZESPÓŁ SPORTOWY:

  • Koordynator zespołu, Nauczycielka WF-u - Justyna Radecka
  • Nauczyciel Wf-u - Łukasz Sip
  • Nauczyciel Wf - Artur Stepnowski
  • Nauczycielka Wf-u i korektywy- Kinga Przekwas-Kędziora
  • Nauczyciel szachów – Bartłomiej Mużacz
  • Nauczyciel judo - Filip Faliszewski


Zespół psychologiczno-pedagogiczny:

  • Psycholog szkolny - Anna Grzegorczyk
  • Pedagog szkolny - Ewa Modzelewska
  • Psycholog, wychowawca klas - Monika Niedźwiedzka
  • Wychowawca klas - Agnieszka Wiechowska - Sionek
  • Pedagog, wychowawca klas - Agata Jacaszek
  • Psycholog, wychowawca klas - Monika Kolańska
  • Wychowawca klas- Monika Vasquez