Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyDziś rozmawiamy z dyrektorkami naszej szkoły, Anną Strubińską i Agnieszką Piskorską, o tym, co daje zerówka w szkole, a co w przedszkolu. Mamy nadzieję, że poniższy artykuł pomoże rodzicom podjąć decyzję, którą z opcji wybrać i jak zaplanować sobie cykl edukacyjny dziecka w wieku przedszkolnym. Zapr…

Czytaj więcej

Co czyta i ogląda nasza Dyrekcja?

Wakacje to czas oddechu, ale także dobry czas na nadrobienie zaległości kulturalnych: książek, filmów i seriali. Dziś pytamy Panią Dyrektor Annę Strubińską oraz Panią Wicedyrektor Agnieszkę Piskorską, co lubią czytać i oglądać.

Co Pani czyta?

Ja sięgnęłam ostatnio po Marka Krajewskiego. Czytam już d…

Czytaj więcej

Do jednych z najważniejszych wydarzeń w życiu ucznia należy egzamin OKE

w klasie VIII. Jego wynik stanowi podsumowanie wielomiesięcznego wysiłku.
Z dumą przedstawiamy Państwu wyniki uzyskane przez uczniów obecnych klas VIII. Prezentowane wyniki podajemy w %.
 
JĘZYK POLSKI - 80,1 / Białołęka: 6…

Czytaj więcej

Dziś nasza Pani Kinga zdała celująco egzamin na nauczyciela dyplomowanego, tym samym osiągając najwyższy stopień w zawodzie nauczyciela! 😊 Nie mogło być inaczej. Bardzo się cieszymy i gratulujemy!…

Czytaj więcej

Pani Ewelina Polczyńska, pedagog specjalny oraz nauczycielka Edukacji Wczesnoszkolnej, wspomina swoje początki w zawodzie i opowiada o tym, jaki ma sposób na ucznia, by czuł się bezpiecznie.

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie?

Od zawsze miałam dobry kontak…

Czytaj więcej

Zapraszamy na wywiad z kochaną wychowawczynią 1B, Panią Martą Szczygielską. Dowiedzcie się, skąd u niej pasja do nauczania w Edukacji Wczesnoszkolnej i czym zajmuje się w wolnym czasie!

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie?

Moją ukochaną panią nauczycielką b…

Czytaj więcej

Głosuj na Enigmatów! Szkoła może dostać 5000 zł na realizację projektu

mFundacja rozstrzygnęła siódmą edycję swojego flagowego programu grantowego – mPotęgi. W tym roku granty na kreatywne uczenie matematyki otrzymało 152 projektów z całej Polski. Najlepsze 30 projektów powalczy o nagrodę publiczności, czyli dodatkowy grant w wysokości 5 tys. zł. Głosujcie na nasz proj…

Czytaj więcej

Wychowawczyni klasy 2B, terapeutka w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej "Dziatwa"... Ilona Foltyn! A wszystko zaczęło się od... mamy nauczycielki i wychowawstwa na obozach! :) Przeczytajcie wywiad z pełną ciepła Panią Iloną i poznajcie jej wyjątkową historię!

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jes…

Czytaj więcej

Krzyżówki, zagadki, dowcipy? Wiedza o świecie, aktualne informacje i ciekawe artykuły? To wszystko znajdziecie w gazetkach uczniów klasy 3B! Jak widać nigdy nie jest się za młodym na stworzenie własnej gazety. Zapraszamy do pobierania!

Czytaj więcej