Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyWarsztaty językowe

Jeśli mielibyście jakąś super moc, by uczynić naszą planetę lepszym miejscem, jak by ona wyglądała?

Na to pytanie odpowiadali sobie uczniowie z grupy języka niemieckiego w ramach warsztatów językowych "Meine Zukunft" organizowanych przez Instytut Goethego w Warszawie oraz we współpracy z Instytutam…

Czytaj więcej

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia 2020 odbędzie się 28 Finał WOŚP. Kolejny raz nasza szkoła bierze udział w tym wydarzeniu organizując sztab. W zeszłym roku udało się zebrać ponad 100 tysięcy złotych. Proszę trzymać kciuki za nas w tym roku.

Szkolna Ekipa WOŚP…

Czytaj więcej

Kiermasz Świąteczny 2019 klas 0-3

Gwarno, kolorowo i bardzo świątecznie było na naszym kiermaszu klas 0-3. Przy dźwiękach kolęd rodzice i dzieci mogli zakupić przepiękne dekoracje świąteczne, kartki, mydełka, stroiki, świeczniki, szopki - wszystko samodzielnie wykonane przez uczniów zerówki i klas 1-3 :)
Wpływy poszczególnych klas z…

Czytaj więcej

Polski ZŁOTY ma sto lat!

Miło nam poinformować, że nasza szkoła została laureatem konkursu i weźmie udział w projekcie Polski ZŁOTY ma sto lat! zorganizowanym przez Narodowy Bank Polski.
Celem wydarzenia edukacyjnego jest uświadamianie dzieciom jak zmieniła się polska waluta od jej odrodzenia do czasów współczesnych oraz ja…

Czytaj więcej

Mikołajkowe Zawody Sportowe 2019
Na Mikołajkowych Zawodach Sportowych klasy 1-3 bawiły się świetnie! :)
Uczniowie uczestniczyli w szeregu konkurencji sprawnościowych: List do Świętego Mikołaja, Łańcuch choinkowy, Toczenie śniegowych kul, Budowanie wieży, Wyścigi na torach przeszkód.
Było dużo emocji i dobrej zabawy. Na zespo…

Czytaj więcej

Serdecznie gratulujemy wyników w Maksie Matematycznym! Pisaliśmy o tym konkursie tutaj. Dziś z dumą prezentujemy jego rezultaty! Brawa!

Klasy 5

Jakubczak Jeremi: 59 miejsce w kraju, 7 miejsce w województwie,
Rogowski Stanisław: 98 miejsce w kraju, 13 miejsce w województwie.

Klasy 6

Skiba J…

Czytaj więcej

Międzynarodowy Dzień Wolontariatu

5.12 obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wolontariatu.

Szkolne Koło Wolontariatu od lat współpracuje z Zakładem Opiekuńczo – Leczniczym im. Sue Ryder przy ul. Mehoffera. Z tej okazji w naszej szkole przy gablocie ze sztandarem szkoły pojawiła się wystawa dotycząca Sue Ryder. W latach 70. Sue Ryder wybud…

Czytaj więcej

Z przyjemnością informujemy, że nasza szkoła będzie gościć 18 stycznia 2020 r. uczestników dzielnicowego etapu konkursu „Ortografia na medal” dla uczniów szkół podstawowych naszej dzielnicy.  Regulamin konkursu i inne niezbędne dokumenty zostały już rozesłane do białołęckich szkół.

Konkurs „Ort…

Czytaj więcej

Wywiad: Sabina Korpysz

Zapraszamy na kolejny wywiad z naszą nauczycielką. Nadal pozostajemy w gronie polonistek! Dziś odpowiada na pytania Pani Sabina Korpysz.

Dlaczego zostałaś nauczycielką? Co jest według Ciebie najlepsze w tym zawodzie?

Lubię pracować z ludźmi, podoba mi się to, że każdy dzień jest inny, każda lekcja j…

Czytaj więcej