Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

We wtorek 29 października na pierwszej lekcji odbyło się ślubowanie uczniów klasy 1A i 1B. Pojawili się odświętnie ubrani i nieco stremowani pierwszoklasiści i ich dumni rodzice. Swoją obecnością wspierały wszystkich obie Panie Dyrektor. Powagę wydarzenia podkreślał udział pocztu sztandarowego naszej szkoły.

Najmłodszym aktorom pomagali starsi uczniowie z klas trzecich, a nad przebiegiem tej wspaniałej uroczystości czuwały wychowawczynie: p. Anna Gawel-Furmaniak, p. Marta Szczygielska oraz p. Ewelina Polczyńska. Muzyczną oprawę przygotowała p. Izabela Budzyńska.

Wszyscy uczniowie stanęli na wysokości zadania: zaprezentowali talenty wokalne i recytatorskie, pokonali swoją tremę i pokazali się publiczności od najlepszej strony. Brawo!

Po przedstawieniu uczniowie złożyli ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor na uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz pluszowe misie. Każdy uczeń i jego rodzice otrzymali list powitalny od Zarządu Szkoły.

Po części oficjalnej wszyscy udali się do swoich sal lekcyjnych na słodki poczęstunek przygotowany przez niezastąpionych rodziców. Pierwszoklasistów odwiedzili również ich opiekunowie, czyli koledzy i koleżanki z klasy 3A i 3B. Przynieśli w prezencie własnoręcznie wykonane zakładki do książek.

W imieniu uczniów klas pierwszych serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przebiegu tego ważnego wydarzenia.

WOK 2529

WOK 2571

WOK 2627

WOK 2751

WOK 2813

WOK 2817

WOK 2833

WOK 2856