Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmySzanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Premiera Rządu Rzeczpospolitej Polskiej Mateusza Morawieckiego oraz w porozumieniu i za zgodą Zarządu SKT nr 5 STO informuję, że w dniach od 16 do 25 marca br. zawieszam wszystkie zajęcia dydaktyczno-wychowawcze i opiekuńcze na terenie  Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO przy ul. Dziatwy 6 w Warszawie i rekomenduję dwutygodniową kwarantannę domową zgodnie z zaleceniami  Ministra Zdrowia oraz Ministra Edukacji Narodowej.

Natomiast w dniach 12 i 13 marca br. szkoła organizuje tylko zajęcia opiekuńcze w godz. 7:00 – 17:00, gdy nie macie jeszcze Państwo możliwości zorganizowania opieki domowej.

Nauczyciele będą za pośrednictwem Librusa wysyłać uczniom prace do wykonania. Pracujemy wszyscy zdalnie.

Od 11 do 31  marca br. zawieszamy wszystkie wycieczki, wyjścia, spotkania na zewnątrz. Odwołujemy również udział w rekolekcjach.

Prosimy Państwa o kontakt z Restauracją „Carska” w sprawie odwołania obiadów w związku z zaistniałą sytuacją.

Na bieżąco monitoruję informacje i komunikaty związane z koronawirusem i będę Państwa informować o doniesieniach.

Rekrutacja 

W związku z zawieszeniem zajęć na terenie  SSP nr 2 STO w dniach 16-25 marca 2020 zmieniamy termin rekrutacji do klasy zerowej i pierwszej na rok 2020/21. Nowy termin zabaw i rozmów rekrutacyjnych podamy w informacjach na stronie szkoły i na szkolnym FB, będziemy również  kontaktować się z Państwem telefonicznie.