Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Szanowni Państwo,

miło nam poinformować, że przygotowany przez nas projekt do budżetu partycypacyjnego „Psychologiczne pogotowie dla rodziców nastolatków” otrzymał 520 głosów i został przekazany do realizacji w roku 2018. Bardzo dziękujemy za Państwa zaangażowanie oraz głosy oddane na nasz projekt. Celem projektu jest zapewnienie wsparcia psychologicznego i specjalistycznej pomocy rodzicom nastolatków, którzy na co dzień borykają się z problemami wychowawczymi i komunikacyjnymi z dziećmi w wieku 12-18 lat.

W dzielnicy Białołęka brakuje wspólnych spotkań rodziców, których nastoletnie dzieci sprawiają problemy wychowawcze. Jedynymi miejscami, gdzie dorośli mogą szukać pomocy, są specjalistyczne placówki terapeutyczne i poradnie psychologiczno-pedagogiczne, do których nie zawsze jest łatwy dostęp (w placówkach publicznych na wizytę czeka się kilka tygodni). Dlatego warto na terenie dzielnicy zacząć organizować pozainstytucjonalne przedsięwzięcia, które zmienią taki stan rzeczy.

Wniosek z naszym imieniu złożył pan Prezes Zarządu SKT nr 5 Marcin Sikorski.


https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/projekt/10867#comments