Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

KOLEJNY WIELKI SUKCES

11 maja 2018 roku uczniowie z klas pierwszych i drugich wzięli udział w Dzielnicowym Konkursie Sportowym  „ Mali sportowcy na start”. Były to piąte zawody sportowe w naszej Dzielnicy dla tej grupy wiekowej. Rywalizacja była zacięta i towarzyszyły nam wielkie emocje. Reprezentacja naszej szkoły zajęła trzecie miejsce w kategorii klas pierwszych i w kategorii klas  drugich. Należy dodać, że  reprezentacja naszej szkoły w każdym roku szkolnym zajmuje czołowe miejsca. 

 Serdecznie gratulujemy zawodnikom i jesteśmy z WAS bardzo dumni!

Kinga Przekwas – Kędziora, Łukasz Sip