Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

28 lutego 2019 r. odbyła się kolejna edycja Dzielnicowego Konkursu Omnibus, przeznaczonego dla uczniów klas drugich i trzecich szkoły podstawowej, którego organizatorem jest nasza szkoła. Honorowy patronat  nad konkursem sprawuje Burmistrz Dzielnicy Białołęka. Jest to konkurs drużynowy i ma na celu rozbudzanie ciekawości poznawczej ucznia, motywowanie go do podejmowania aktywności fizycznej i umysłowej, kształtowanie umiejętności współpracy oraz publicznej prezentacji swojej pracy. Uczestnicy tegorocznej edycji zmierzyli się z zadaniami z różnych dziedzin nauki, liczyła się również sprawność fizyczna, umiejętności praktycznie oraz umiejętność współpracy. Rywalizowało 6 drużyn z białołęckich szkół.  Gratulujemy uczniom, którzy reprezentowali naszą szkołę w tym konkursie i wywalczyli dla nas brązowy medal: Laurze Świergockiej, Katarzynie Janczewskiej, Krzysztofowi Koczy i Hubertowi Cieślak.