Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Aktualności
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyPrezentujemy Państwu informację o średnich wynikach egzaminów ósmoklasisty i gimnazjalnego w naszej szkole! Gratulujemy Wam, drodzy, zdolni uczniowie, wyników zwieńczających Waszą rzetelną pracę przez lata szkoły - życzymy Wam, aby Wasze indywidualne wyniki były dla Was satysfakcjonujące i otworzyły Wam drzwi do tych szkół, które sobie wymarzycie. Dziękujemy Wam, nauczyciele, którzy przygotowaliście naszych uczniów do egzaminów i wspieraliście ich przez te lata nauki. Dziękujemy także za wsparcie i współpracę Wam, rodzicom, oraz gratulujemy Wam wspaniałych dzieci. Jesteśmy bardzo dumni!
Egzamin ósmoklasisty:
  1. język polski 82,6%
  2. matematyka 86,2%
  3. język angielski 95,6%

Wyniki egzaminu gimnazjalnego: kliknij tutaj