Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy
Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Dyrekcja:

  • Anna Strubińska
  • Agnieszka Piskorska

Zespoły pedagogiczne:

 

Zespół Nauczania Zintegrowanego:

  • Koordynator Zespołu i wychowawca klasy II b: Anna Tylińska
  • Wychowawca klasy 0 - Justyna Powierska
  • Wychowawca klasy Ia - Bożena Michalak
  • Wychowawca klasy Ib - Agnieszka Długołęcka
  • Wychowawca klasy IIa – Anna Gawel-Furmaniak
  • Wychowawca klasy II - Anna Tylińska
  • Wychowawca klasy IIIa Magdalena Dębska
  • Wychowawca klasy III b Ilona Foltyn

Zespół Opieki Pedagogicznej:

Koordynator Zespołu Opieki Pedagogicznej - Monika Niedźwiedzka

  • Ewelina Polczyńska – opiekuje się klasami Iab
  • Dorota Zielińska - opiekuje się klasami IIa,b (poniedziałek, piątek) Anna Gawel -  Furmaniak, Anna Tylińska (wtorek, środa, czwartek)
  • Anna Talaga - opiekuje się klasami III ab


Zespół Humanistyczny:

  • Koordynator zespołu: Ewa Gierek – nauczycielka języka polskiego
  • Nauczycielka języka polskiego- zajęcia artystyczne - Małgorzata Kosieniak
  • Nauczycielka języka angielskiego i języka polskiego,  – Anna Turek
  • Nauczycielka języka polskiego,  - Sabina Korpysz
  • Nauczycielka historii i wosu, - Elżbieta Majewska
  • Nauczyciel języka polskiego i Wf-u - Artur Stepnowski
  • Nauczycielka muzyki i zajęć artystycznych - Izabela Budzyńska
  • Nauczycielka religii - Renata Morawska
  • Nauczycielka religii - Joanna Kaszkur
  • Nauczycielka etyki – Magdalena Piwowarska
  • Nauczycielka plastyki - Anna Kossakowska


Zespół matematyczno-przyrodniczy:

  • Koordynator zespołu, nauczycielka przyrody i biologii - Krystyna Lewandowska
  • Nauczyciel fizyki - Sebastian Wojtysiak
  • Nauczycielka chemii - Marzena Gawlik
  • Nauczycielka geografii i przyrody - Magdalena Kosobudzka-Paluch
  • Nauczycielka matematyki,  - Ewa Snuszka
  • Nauczycielka informatyki i matematyki - Agnieszka Gałajda
  • Nauczycielka matematyki - Justyna Kwika
  • Nauczycielka matematyki - Edyta Trzaskulska


Zespół językowy:

  • Koordynator zespołu, nauczycielka języka francuskiego i hiszpańskiego - Maria Kaznowska
  • Nauczycielka języka angielskiego - Aniela Kaufman
  • Nauczycielka języka angielskiego - Anna Zielińska
  • Nauczycielka języka niemieckiego - Beata Kempińska
  • Nauczycielka języka angielskiego – Dorota Zielińska
  • Nauczycielka języka angielskiego - Małgorzata Stefańska-Zelent
  • Nauczycielka języka angielskiego – Małgorzata Witkowska
  • Nauczycielka języka angielskiego – Izabela Wojnarowska
  • Nauczycielkajęzyka francuskiego – Julita Gąsiorek
  • Nauczycielka języka niemieckiego – Anna Leśniewska
  • Nauczycielka języka angielskiego  i języka polskiego – Anna Turek


Zespół Sportowy:

  • Koordynator zespołu,Nauczycielka WF-u - Justyna Radecka
  • Nauczyciel Wf-u - Łukasz Sip
  • Nauczyciel Wf-u i języka polskiego- Artur Stepnowski
  • Nauczycielka Wf-u i korektywy- Kinga Przekwas-Kędziora
  • Nauczyciel Judo - Filip Faliszewski


Zespół psychologiczno-pedagogiczny:

  • Psycholog szkolny Anna Grzegorczyk
  • Psycholog, wychowawca klas Monika Niedźwiedzka
  • Wychowawca Agnieszka Wiechowska - Sionek
  • Pedagog, wychowawca Agata Jacaszek
  • Pedagog szkolny  Ewa Modzelewska
  • Psycholog, wychowawca klas - Monika Kolańska
  • Wychowawca klas Monika Vasquez