Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy



 

Absolwentka Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego o kierunku Teologia Moralna oraz  ukończyła Wyższą Szkołę Gospodarki Euro regionalnej  o kierunku Wychowanie Przedszkolne i Kształcenie Zintegrowane. Nauczyciel mianowany. Pracowała w Społecznej Szkole Podstawowej STO Nr 2 i w Społecznym Gimnazjum STO Nr 333 oraz w Państwowej Szkole Podstawowej Nr 257 jako katechetka. Przez lata  przygotowywała dzieci do I Komunii Świętej i Rocznicy. Czynnie uczestniczyła w przygotowaniu III klasy gimnazjum do bierzmowania. Uzdolniona muzycznie, założyła szkolną schole i  szkolny zespół muzyczny, który brał udział w licznych Cecyliadach i w konkursach Piosenki Religijnej.

Obecnie nauczyciel Edukacji Wczesnoszkolnej w SSP STO Nr 2 oraz nauczyciel religii w prywatnym Liceum Filmowym z Oddziałami Dwujęzycznymi przy warszawskiej Szkole Filmowej. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i  młodzieżą. Prowadzi zajęcia według różnych metod i form pedagogicznych.Pasjonatka kreatywnych działań. Jest opiekunem Samorządu Uczniowskiego EW. Interesuje się wszystkim co związane z psychologią dzieci i młodzieży.