Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Kadra
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

Społeczne Gimnazjum nr 333 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy

 

Absolwentka Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora wydział pedagogiczny, specjalność edukacja wczesnoszkolna. Ukończone studia podyplomowe o kierunku Zarządzanie i Polityka Oświatą na Uniwersytecie warszawskim. Nauczyciel mianowany z wieloletnim stażem w pracy w szkole. Ukończyła wiele kursów i warsztatów doskonalających m.in. I i II stopień Kinezjologii Edukacyjnej oraz I i II stopień Terapii ręki z elementami masażu Shantala. Organizatorka konkursów dzielnicowych takich jak: cichego czytania „ Wiem , co czytam ” i ortograficznego. Koordynator edukacji wczesnoszkolnej ściśle współpracujący z metodykiem nauczania edukacji wczesnoszkolnej gminy Białołęka. Udział w konferencjach organizowanych przez Społeczne Towarzystwo Oświatowe tj. Interblock. Poprowadziła warsztaty dla nauczycieli szkół społecznych.

W swojej pracy na pierwszym miejscu stawia dobro dziecko i jego rozwój w przyjaznej atmosferze. W pracy z dziećmi najważniejsza jest kreatywność i pragnienia dziecka. Stara się zawsze zrozumieć potrzeby , pasje i problemy małego człowieka.

Prywatnie żona i mama dwóch wspaniałych chłopaków. Uwielbia spędzać czas ze swoimi bliskimi. W wolnej chwili czyta książki i spełnia się kulinarnie. Bardzo lubi jazdę na rowerze i wędrówki górskie.