Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Tutoring
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyJestem nauczycielem biologii i przyrody. Zawsze pasjonowały mnie nauki przyrodnicze. Są to dziedziny wiedzy, które stale się rozwijają, pojawiają się nowe odkrycia, wyniki badań co czyni je jeszcze bardziej interesującymi. Lubię długie spacery, piękne krajobrazy i zwierzęta.

Fascynuje mnie mechanika kwantowa i wszystkie nadzieje związane z jej możliwościami. Kosmos i jego nieodgadniona głębia oraz wykorzystanie biotechnologii w medycynie do poprawienia jakości życia człowieka.

Tutoring naukowy z biologii

Podczas współpracy z uczniem ważna jest dla mnie szczerość oraz chęć poszerzania wiedzy i umiejętności, jasne zasady, konsekwencja w działaniu, szacunek.

Zapraszam do współpracy uczniów klas 7 i 8. Spotkania trwać będą 30 min - 1 raz w tygodniu- przez semestr.

Podczas spotkań można:

  • Poszerzyć wiedzę.
  • Doskonalić umiejętności analizy problemów.
  • Rozwinąć umiejętności poszukiwania informacji związanych z zainteresowaniami.

Jeśli zdecydujesz się na spotkania indywidualne, napisz coś o sobie, swoich zainteresowaniach. Zastanów się co chcesz rozwinąć, co przeszkadza Ci w osiąganiu zamierzonego celu.

Temat eseju (do wyboru) 2020/21:

  1. Czy biologia w życiu jest potrzebna?
  2. Dlaczego przyjaźń ze zwierzętami jest ważna dla człowieka?

WOK 6930