Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.

Przedmiot: język angielski
Poza pracą: interesuję się psychologią, uwielbiam zbierać grzyby, przebywać na łonie natury, podróżować (a zwłaszcza nad ciepłe morze ), poznawać nowe miejsca i kultury, grać w szachy i inne gry, czytać powieści kryminalne. Uwielbiam język hiszpański. Bardzo lubię również słuchać muzyki klasycznej, robić sudoku i uczyć się nowych rzeczy.
Zapraszam Cię, jeśli dzielisz ze mną, któreś z powyższych zainteresowań i chciałbyś zrobić postępy w rozwoju osobistym, ale również jeśli masz inny pomysł – wspólnie poszukamy możliwości rozwoju.

O tutoringu

Tutoriale: przez jeden semestr co tydzień po 30 minut
Liczba podopiecznych: 1-2
Moje oczekiwania: chciałabym, żeby moi podopieczni byli aktywnymi twórcami procesu tutorskiego, byli chętni do szukania ciekawych pomysłów i niestandardowych rozwiązań, byli szczerzy i otwarci, ale również aby wywiązywali się ze wspólnych ustaleń.
PS. Moje tutoriale nie będą dodatkowymi lekcjami angielskiego ani korepetycjami! Możemy jednak wspólnie poszukać metod i sposobów uczenia się języka, które przyniosą najlepsze efekty.

Temat eseju (do wyboru):

  1. Czy mniej może znaczyć więcej?
  2. Czy istnieje jakiś sposób na podejmowanie mądrych decyzji?

WOK 8122