Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Tutoring
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyKim jestem?

W szkole miałam być na chwilę, ale pokochałam swoją pracę i zostałam na dłużej. Dziś pracuję jako wychowawca, pedagog, wolontariusz, organizator wyjazdów i imprez nie tylko szkolnych. Nie lubię stać w miejscu, kocham wolność, wyjazdy, spotkania z drugim człowiekiem. Mam marzenia i czasem udaje mi się je spełnić, spontaniczne wyjazdy w góry i zdobywanie szczytów (takich, które mogę zdobyć) pływanie w kajaku w rzekach ukrytych gdzieś w polskich lasach, nie sprawia mi trudności sen w namiocie w bieszczadzkich wioskach. Jesienią najbardziej lubię zbierać grzyby. Uwielbiam czytać książki nie tylko o miłości :), oglądać filmy, nie tylko kryminały.

Jakie mam zasady jako tutor?

Spotykam się z podopiecznym 12 razy w semestrze raz w tygodniu. Zapraszam do wspólnej przygody wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych. W uzasadnionych przypadkach zgadzam się na pracę z duetem.

Mój temat eseju (do wyboru) 2020/21:

Czy strach przed nieznanym da się opanować?

Czy praca wolontariusza jest bardziej pomocna sobie czy drugiemu człowiekowi?

agata