Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Tutoring
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyKim jestem?

Nauczycielem chemii i fizyki. A poza tym? Indywidualistą, marzycielem, cenionym przyjacielem. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, słuchać emocjonalnej muzyki, grać w planszówki, a przede wszystkim – spędzać czas z ludźmi, których kocham.

Jakie mam zasady jako tutor?

Oczekuję działań podopiecznego pomiędzy tutorialami. Technicznie: 12 spotkań co tydzień. Zapraszam do wspólnej przygody wszystkich uczniów klas siódmych i ósmych. W uzasadnionych przypadkach zgadzam się na pracę z duetem.

Mój temat eseju eliminacyjnego:

IPCC, agenda Organizacji Narodów Zjednoczonych, przedstawiła w 2018 r. raport, wg którego do 2030 r. ludzkość musi zacząć odchodzić od emisji CO¬2 do atmosfery, aby była szansa na uniknięcie klimatycznej katastrofy. Co o tym myślisz? Czy jest to fatalizm, czy też bardzo ostrożne, optymistyczne szacowanie? Pamiętaj, by oprzeć się na możliwie różnorodnych źródłach!

WOK 4094