Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Zapisz się do nas!
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmySzukasz miejsca dla swojego dziecka i zainteresowała Cię nasza szkoła? Bardzo nam miło! Oto krótki przewodnik i najważniejsze informacje, które pozwolą Ci zorientować się, jakimi wartościami się kierujemy oraz jak wygląda proces postępowania w rekrutacji - także w trakcie roku szkolnego.

Poznaj harmonogram rekrutacji 2020/21 - aktualizacja

Poznaj naszą szkołę lepiej!

Oto kilka artykułów, które pozwolą Ci poznać nas lepiej. Nie traktujemy ich jako pustych słów - są dla nas drogowskazem, ale także wyrazem tego, co wypracowaliśmy przez lata pracy z młodzieżą.

Oprócz wartości, które reprezentujemy, szkoła to też nauczyciele, którzy wspierają Twoje dziecko w nauce. Koniecznie zajrzy na podstronę Kadra!

Chcesz poznać wyniki naszych uczniów z zeszłych lat? Zapraszamy tutaj:


Rekrutacja - krok po kroku

 

Krok 1. Sprawdź, czy są wolne miejsca.

Zadzwoń do sekretariatu pod numer 22 614-46-92 lub 500-89-76-79. Powiedz, do jakiej klasy chcesz zapisać dziecko i w którym momencie. Zostaw też podanie z numerem telefonu na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a skontaktujemy się z Tobą, aby umówić się na rozmowę.

Podania:

 

Krok 2. Umów się na rozmowę.

Takie spotkanie to okazja, żebyśmy się nawzajem poznali. Poza rozmową z dyrekcją jest też możliwość obejrzenia klas i porozmawiania z wychowawcami. W trakcie rekrutacji do klas 0. i 1. która zwykle zaczyna się już w marcu, są także specjalne dni, kiedy dzieci przychodzą na kilka godzin lekcyjnych, gdzie poznają siebie nawzajem i mogą porozmawiać z nauczycielami.

 

Krok 3. Spotkajmy się ponownie!

W czasie kolejnego spotkania dowiesz się o wszystkich szczegółach organizacyjnych i edukacyjnych w naszej szkole.