Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Samorząd
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców EnigmyW środę, 30 listopada Samorząd Uczniowski SSP zorganizował święto św. Andrzeja dla całej społeczności uczniowskiej.

W tym dniu uczniowie z klas 4-6 zamieniali w sale wróżb klasy swoich młodszych koleżanek i kolegów z edukacji wczesnoszkolnej.

Starsi uczniowie przepowiadali wszystkim chętnym przyszłość z kart, dłoni, wróżyli również ze szklanej kuli, magicznych serc, kombinacji cyfr z daty urodzenia.

Tak więc każdy uczestnik andrzejkowych szaleństw z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii, losował magiczne bileciki, na których widniały nazwy zawodów przyszłości, bądź szukał swojej szczęśliwej liczby. Katalog wróżb był obszerny i bogaty, a każdy pragnął wywróżyć sobie coś wyjątkowego.

Przepowiednie dostarczyły dzieciom wiele śmiechu i radości. Wszyscy gorączkowo czekali na to, by dowiedzieć się, kto jako pierwszy z klasy zmieni stan cywilny, będzie bogaty i komu w życiu się powiedzie.

Wszyscy wspaniale się bawili, humory dopisywały, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych. Warto o tym pamiętać.


 


Uczniom z Samorządu Szkolnego bardzo dziękujemy za zaangażowanie.
Opiekunki SU
Krystyna Lewandowska
Małgorzata Kosieniak

Szkoła podstawowa

bip logo pomn1 grad