Używamy plików Cookies dla zapewnienia poprawnego działania strony. Zgodnie z prawem, musimy zapytać cię o zgodę. Proszę, zaakceptuj pliki Cookies i pozwól tej stronie działać poprawnie.
Korzystając z naszej strony akceptujesz zasady Polityki Prywatności.
Szkoła podstawowa
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 STO
im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy 

Istniejemy od 1989 roku - Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 i Społeczne Gimnazjum nr 333 Społecznego Towarzystwa Oświatowego. Od maja 2015 nosimy imię Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy. Przyjmując taki patronat, postanowiliśmy oprócz wielu lat tradycji i różnorodnych doświadczeń zgromadzonych w ciągu 25 lat podkreślać wartość pracy zespołowej. Współpraca zawsze była dla nas ważna, a chcemy, by stała się naszą dewizą.

25 lat istnienia i działania zobowiązuje. Dbamy o wartości, które udało się nam wdrożyć. Zapewniamy bezpieczeństwo uczniom i dobre relacje na każdym poziomie. Mamy zgrany zespół nauczycieli i pracowników szkoły. Chcemy jednak wciąż się rozwijać i jak najlepiej łączyć 25-letnią tradycję z nową wiedzą na temat nauczania i uczenia się. Chcemy, by nasza szkoła była miejscem uczenia się ucznia. By zgodnie z zasadami neurodydaktyki oraz oceniania kształtującego indywidualnie pracować z każdym uczniem i jak najlepiej wspierać go w jego własnym rozwoju.

Szkoła podstawowa

bip logo pomn1 grad