Społeczne Towarzystwo Oświatowe

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

7:45-15:45

Pon - pt

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

7:45-15:45

Pon - pt

Anna Kitowska

Absolwentka Wydziału Pedagogicznego Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Jednak jej pierwszym wyborem były studia na kierunku Finanse i rachunkowość. Szybko okazało się, że praca z dziećmi jest tą, w której się spełnia (mimo to zdobyła tytuł magistra finansów i rachunkowości). Jeszcze na studiach podjęła pracę jako instruktor tańca, choreograf w łódzkim Zespole Piosenki i Tańca „Pędziwiatry”, w którym przez wiele lat sama tańczyła i śpiewała będąc dzieckiem.  

Z Enigmatami związana od 2020r. Jest także Trenerem Odysei Umysłu – ogólnoświatowego konkursu rozwijającym zdolności twórcze, w szkole prowadzi zajęcia dodatkowe: Kreatywne Umysły. 

Praca z dziećmi daje jej wiele radości. Uważa, że pracując z dziećmi pielęgnujemy swoje własne wewnętrzne dziecko, jesteśmy mniej poważni i z uśmiechem patrzymy na świat – to właśnie jest najlepsze w zawodzie nauczyciela. 

Miłośniczka dobrej włoskiej kuchni oraz sushi. Jest szczęśliwą właścicielką cocer spaniela Dumbo, z którym uwielbiam długie spacery i zabawy. Bardzo lubi podróże, i te małe i te duże – wakacje to dla niej czas odpoczynku, naładowania baterii na następny rok szkolny.