Drogie Uczennice, Drodzy Uczniowie, Szanowni Rodzice i Nauczyciele!
Z okazji rozpoczynających się wakacji życzymy Wam czasu pełnego radości, odpoczynku i niezapomnianych przygód. Niech letnie dni będą okazją do odkrywania nowych miejsc, rozwijania pasji, zawierania przyjaźni i gromadzenia pięknych wspomnień.
Życzymy Wam bezpiecznych podróży, słonecznej pogody, wielu powodów do uśmiechu oraz chwili wytchnienia od codziennych obowiązków. Wracajcie we wrześniu wypoczęci, pełni energii i gotowi na kolejne wyzwania.
Dziękujemy za wspólnie spędzony rok szkolny i gratulujemy wszystkich sukcesów – tych dużych i tych małych, które każdego dnia budowały Waszą drogę do rozwoju.
🌿 Udanych, bezpiecznych i inspirujących wakacji!
Życzy
Zarząd oraz Dyrekcja Społecznej Szkoły Podstawowej nr 2 STO

