Społeczne Towarzystwo Oświatowe

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

9:00 - 14:00

Pon - pt

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

7:45-15:45

Pon - pt

Kadra

Dyrekcja

Anna Strubińska
Dyrektor Szkoły
Agnieszka Piskorska
Wicedyrektor szkoły

Edukacja Wczesnoszkolna

Marta Szczygielska
Edukacja wczesnoszkolna
Magdalena Dębska - Nalewajk
Edukacja wczesnoszkolna, Historia
Justyna Powierska
Wychowanie przedszkolne, Edukacja wczesnoszkolna
Ilona Foltyn
Edukacja wczesnoszkolna
Ewelina Polczyńska
Pedagog specjalny, Edukacja Wczesnoszkolna
Bożena Michalak
Edukacja wczesnoszkolna
Anna Kitowska
Edukacja wczesnoszkolna
Anna Gawel - Furmaniak
Edukacja Wczesnoszkolna, Koordynator
Agnieszka Długołęcka
Edukacja wczesnoszkolna

Wychowawcy

Renata Szczebak
Wychowawca, Opieka pedagogiczna
Monika Vasquez
Wychowawca
Monika Kopycka
Wychowawca klas
Monika Kolańska
Wychowawca klas
Agnieszka Wiechowska-Sionek
Wychowawca, Tutor
Agata Jacaszek
Wychowawca klas, koordynator Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej

Zespół Humanistyczny

Sabina Korpysz
Język polski
Magdalena Dębska - Nalewajk
Edukacja wczesnoszkolna, Historia
Joanna Kaszkur
Religia, Opieka pedagogiczna
Ewa Gierek
Język polski
Elżbieta Majewska
Historia, Wiedza o społeczeństwie
Artur Stepnowski
Język polski, Wychowanie fizyczne
Anna Turek
Język polski, Język angielski

Zespól Matematyczno-Przyrodniczy

Sebastian Wojtysiak
Chemia, Fizyka, Tutoring
Magdalena Kosobudzka – Paluch
Przyroda, Geografia
Katarzyna Włodarczyk
Informatyka
Justyna Kwika
Matematyka
Ewa Snuszka
Matematyka
Edyta Trzaskulska
Matematyka

Zespół Językowy

Urszula Siemińska-Pepe
Język hiszpański
Olga Czarnecka
Język francuski
Marta Rozbicka-Kaszczuk
Język hiszpański, język niemiecki
Marta Fudali
Język angielski
Maria Kaznowska
Język francuski, język hiszpański
Małgorzata Witkowska
Język angielski
Justyna Stecyszyn - Hajda
Język niemiecki
Dorota Adamowicz
Język angielski
Anna Turek
Język polski, Język angielski
Aniela Kaufman
Język angielski
Aneta Świątek
Język angielski
Aneta Gałczyk-Wnęk
Język angielski

Zespół Sportowy

Łukasz Sip
Wychowanie fizyczne
Kinga Przekwas-Kędziora
Wychowanie fizyczne
Justyna Radecka
Wychowanie fizyczne
Artur Stepnowski
Język polski, Wychowanie fizyczne

Pedagodzy specjalni

Ewa Morawska
Pedagog specjalny
Aleksandra Grzeszek
Pedagog specjalny

Opieka pedagogiczna

Renata Szczebak
Wychowawca, Opieka pedagogiczna
Kamila Jahnke
Opieka pedagogiczna
Agnieszka Mikołajewska
Opieka pedagogiczna

Administracja

Wiesław Hejko
Konserwator
Iwona Poradzinska
Księgowość
Ewa Grzeszek
Pielęgniarka szkolna
Agnieszka Śliwowska
Administrator