Społeczne Towarzystwo Oświatowe

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

7:45-15:45

Pon - pt

Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 im. Polskich Matematyków Zwycięzców Enigmy STO

500 897 679

szkola@sto2.pl

ul. Dziatwy 6

03-109 Warszawa

7:45-15:45

Pon - pt

Weronika Łabędziewska

Jestem absolwentką Wydziału Wychowania Fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Moja sportowa podróż nie zna granic, a moje doświadczenie zdobywałam nie tylko na rodzimych uczelniach, ale również za granicą, na Faculty of Sport Sciences and Physical Education na Universidade de Coimbra w Portugalii.

Wszechstronny Trener i Instruktor

Jako instruktorka rekreacji ruchowej, moje umiejętności obejmują różnorodne dziedziny. Posiadam specjalizację jako Instruktor Narciarstwa Powszechnie Zjazdowego oraz Instruktor Pływania. Jestem również Płetwonurkiem z certyfikatem One Star Diver CMAS, posiadam Patent sternika motorowodnego, jestem Ratownikiem WOPR i mam Kurs Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy. Wszystko to po to, by zapewnić bezpieczeństwo moim podopiecznym w każdej sytuacji.

Pasja Przekłada Się na Pracę

Na moich zajęciach kładę ogromny nacisk na bezpieczeństwo oraz poprawność i dokładność wykonywanych ćwiczeń. Jednak to nie wszystko – zwracam uwagę na chęci moich uczniów, ich postawę na zajęciach i szacunek do drugiego człowieka. Moją misją jest sprawić, że lekcje wychowania fizycznego stają się nie tylko efektywne, ale i przyjemne. Moją charyzmą i zaangażowaniem daję uczniom pewność, że na lekcji wf nie będą się nudzić.

Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia i uśmiechowi na twarzy sukcesywnie zbieram owoce mojej pracy. Poprawiam sprawność ruchową moich podopiecznych i zachęcam ich do podejmowania zarówno nowych, jak i już znanych form i metod pracy.

Wulkan Energii po Godzinach

Poza pracą w szkole, moja pasja to motocykle. Aktywnie uczestniczę w treningach na torze oraz wyścigach amatorskich. To dla mnie sposób na zrzucenie stresu i odnalezienie równowagi w życiu. No i oczywiście, patrzcie w lusterka, bo mogę pojawić się na drodze!